Sivas ve Tokat Bölgeleri Fore Kazık Ankraj ve Jet Grout Uygulamaları

Posted by on 27 Ekim 2018

SİVAS VE TOKAT BÖLGESİ FORE KAZIK VE ZEMİN İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI

Sivas ve Tokat bölgesi ülkemizin Orta – Anadolu bölümünde bulunan ve sosyokültürel açıdan diğer bölgelere kıyasla oldukça hareketli bir bölgedir. 

Ayrıca barındırdığı birçok sanayi, dolum tesisi, gümrük bölgesi ve diğer işletmeleriyle ticari anlamda da oldukça gelişmiş ve gelişmekte olan bir bölgedir. 

Çağımızın ileri mühendislik gelişmeleri sonucu ortaya çıkarılan çok katlı ve çok bodrumlu birçok proje  bu bölgede kendine yer bulmaktadır. Hal böyle olunca bu ileri mühendislik projelerinde zemin mühendisliği uygulamaları sıkça yer almaktadır. Bu zemin mühendisliği uygulamalarının başlıcaları aşağıda sıralanmıştır.

  • Fore Kazık Projelendirilmesi ve Uygulaması
  • Ankraj Projelendirilmesi ve Uygulaması
  • Mini Kazık Projelendirilmesi ve Uygulaması
  • Jet Grout Projelendirilmesi ve Uygulaması
  • İksa Sistemleri ve Projelendirilmesi ve Uygulaması

 

Sivas ve Tokat Bölgesi başta olmak üzere ülkemizin her yerinde zemin mühendisliği ve geoteknik hizmetleri [Projelendirme , Uygulama (Fore Kazık, Ankraj, Diyafram Duvar, Betonarme Perde, Zemin Çivisi, Shotcrete) , Danışmanlık ve Müşavirlik] vermeye devam ediyoruz.

Zemin mühendisliği ve geoteknik alanında tüm soru, görüş ve taleplerinizi aşağıda belirtilen iletişim bilgileri aracılığıyla uzman kadromuza iletebilirsiniz.

Kaynaklar;

 

 

Metafor Zemin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mecidiyeköy Yolu Cad. Şehit Ahmet Sk. No:4/77 Mecidiyeköy – Şişli / Istanbul
info@metaforzemin.com
T: +90 212 217 7776 ● F: +90 212 217 7775

Metafor Zemin İnşaat © 2017
Powered by Metafor Inc.