Ankara Fore Kazık

Posted by on 5 Kasım 2016

ANKARA VE ÇEVRESİ JEOLOJİK UYGULAMALAR

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci ili. Nüfusu 2016 itibarıyla 5.346.518 kişidir. Bu nüfus, 25 ilçede,1433 mahallede bulunmaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 209’dur.

Ankara konumu itibariyle ülkenin merkezinde yer alan, jeopolitik ve sosyolojik açıdan fazlasıyla önem arz eden şehrimizdir. Kentsel dönüşüm, yapılaşma ve inşaat faaliyetleri Ankara İlimizde hat safhadadır.

ANKARA İLİ VE ÇEVRESİNDE FORE KAZIK UYGULAMALARI HAKKINDA

Ülkemizin başkenti Ankara ilinde, şehrin büyük bir kısmında orta sıkı kıvamda kil birimlere rastlanmaktadır. Bu kil birimler çok katlı yapılarda yapısal yüklerin taşınmasına ve çok bodrumlu yapılarda derin kazının güvenle gerçekleştirilmesine engel olmaktadır. Bu sebeple birçok projede temel altı kazıkları ile zemin taşıma gücü iyileştirilme yoluna gidilmektedir.

Fore kazık ve ankraj uygulamaları Ankara’da tarafımızdan birçok projede hayata geçirilmiştir.

METAFOR ZEMİN olarak Ankara İli ve Çevresinde Hayata Geçirdiğimiz Fore Kazık, Ankraj, Jet Grout, Zemin Çivisi, Shotcrete ve İksa Projelerimiz;

 

IMG_20161102_201032

ANKARA İLİ VE ÇEVRESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ FORE KAZIK UYGULAMALARINA AİT FOTOĞRAFLAR

IMG_20161102_204910

ANKARA İLİ VE ÇEVRESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ FORE KAZIK UYGULAMALARINA AİT GÖRSELLER

ankara fore kazık

 

 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Hızlı-Teklif-Butonu.png

Ankara ili ve çevresinde gerçekleştireceğiniz fore kazık, ankraj, jet grout ve diğer zemin mühendisliği – geoteknik uygulama ve projeleriniz için bizden teklif ve görüş alın.

Ankara Fore Kazık Firmaları, Ankara Fore Kazık Projeleri

Metafor Zemin İnşaat © 2017
Powered by Metafor Inc.