Tekirdağ Trakya Fore Kazık

Posted by on 30 Mart 2018

TRAKYA BÖLGESİ FORE KAZIK VE ZEMİN İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI

Trakya bölgesi ülkemizin kuzey-batı bölümünde bulunan ve sosyokültürel açıdan diğer bölgelere kıyasla oldukça hareketli bir bölgedir. 

Ayrıca barındırdığı birçok sanayi, dolum tesisi, gümrük bölgesi ve diğer işletmeleriyle ticari anlamda da oldukça gelişmiş ve gelişmekte olan bir bölgedir. 

Çağımızın ileri mühendislik gelişmeleri sonucu ortaya çıkarılan çok katlı ve çok bodrumlu birçok proje  bu bölgede kendine yer bulmaktadır. Hal böyle olunca bu ileri mühendislik projelerinde zemin mühendisliği uygulamaları sıkça yer almaktadır. Bu zemin mühendisliği uygulamalarının başlıcaları aşağıda sıralanmıştır.

  • Fore Kazık
  • Ankraj
  • Mini Kazık
  • Jet Grout

 

Trakya Bölgesi (Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale ve Batı İstanbul) başta olmak üzere ülkemizin her yerinde zemin mühendisliği ve geoteknik hizmetleri [Projelerndirme , Uygulama (Fore Kazık, Ankraj, Diyafram Duvar, Betonarme Perde, Zemin Çivisi, Shotcrete) , Danışmanlık ve Müşavirlik] vermeye devam ediyoruz.

Zemin mühendisliği ve geoteknik alanında tüm soru, görüş ve taleplerinizi aşağıda belirtilen iletişim bilgileri aracılığıyla uzman kadromuza iletebilirsiniz.

 


Bizden teklif ve görüş alın ;

Metafor Zemin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mecidiyeköy Yolu Cad. Şehit Ahmet Sk. No:4/77 Mecidiyeköy – Şişli / Istanbul
info@metaforzemin.com
T: +90 850 969 7473 ● F: +90 212 217 7775
T: +90 530 141 3069 ● T2: +90 544 715 8027

 

 

Metafor Zemin İnşaat © 2017
Powered by Metafor Inc.