Tekirdağ Fore Kazık

Posted by on 16 Ekim 2015

Kısaca Fore Kazık Nedir : Taşıma gücü yetersiz bulunan ve/veya kendini tutamayan kohezyonsuz zeminlerde yapı yüklerini sağlam zemin/kaya seviyelerine iletmet için (temel altı kazık imalatı) veya iksa kazıları gibi derin kazıların güvenle yapılabilmesi için yapılan uygulamadır.

fore kazik metafor zemin 3

Kısaca Fore Kazık Nasıl Yapılır : Fore kazık temel altı veya iksa kazığı ayrımı gözetilmeden paletli hidrolik fore kazık makineleri ile delgi işlemi, donatı indirme ve betonlama işlemleri ile imal edilir.

fore kazik metafor zemin

Fore Kazık Uygulanabilen Zeminler Nelerdir : Fore Kazık uygulaması tüm zemin tiplerinde uygun makine seçmek şartı ile uygulanabilir. Günümüzde kullanılan ve bizlerin de kullandığı modern paletli ve hidrolik fore kazık makineleri tüm zemin ve kaya ortamlarında çalışabilmektedir.

fore kazik metafor zemin 4

Tekirdağ ilinde firmamız tarafından başarı ile hayata geçirilen fore kazık uygulamasından fotoğraflar.

tekirdağda fore kazık, tekirdağ kazık firması, tekirdağ kazık firmaları, tekirdağ fore kazık, fore kazık tekirdağ yapan firma, tekirdağ fore kazık fiyatları, tekirdağ temel altı fore kazık, tekirdağ fore kazık fiyatları, tekirdağ fore kazık birim fiyatları, tekirdağ türkiye bored pile, metafor zemin tekirdağ fore kazık, tekirdağ fore kazık beton çimento, tekirdağ fore kazık hesabı

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Metafor Zemin İnşaat © 2017
Powered by Metafor Inc.